Haberler

 
   
 
Hedef Range Rover

8 Mercedes G sınıfı harikulâde iç mekânı ve Cayenne’e kafa tutan motoruyla lüks arazi araçları pazarında dengeleri değiştirmeye geliyor

MERCEDES, SERİ ÜRETİM versiyonunu ilk kez burada gördüğünüz yeni G-Sınıfı ile kısa süre önce bir makyaj operasyonu geçiren Range Rover’a zor anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Ocak ayında Detroit Otomobil Fuarı’nda ziyaretçilerin beğenisine sunulacak olan yedi koltuklu lüks aracının satışına 2006 ortasına doğru başlanacak.

Otom...  >>>


Skyline GT-R sert çıktı

BU HEYECAN VERİCİ coupe, Nissan’ın 2007’de satışına başlayacağı GT-R’ın mükemmelleştirilmiş en son hali. Efsanevi Skyline’nın varisi olarak 8 yıl aradan sonra üretilen ilk GT-R için, Nissan’ın patronu Carlos Ghosn; “Artık bir ikon haline gelmiş Japon performans otomobilinin, dünya çapında satışı için geliştirilmiş son hali” diyor. Nissan’ın sergilediği ikinci konse...  >>>

VW’den şok model ‘Dizel Elise’

8 3.4 lt yakıt tüketen EcoRacer üretilmeyecek olsa da, VW için sportif bir geleceğin habercisi

MAKSİMUM EĞLENCE, minimum tüketim. İşte Tokyo Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkan, ortadan motorlu EcoRacer’ın ardındaki felsefe bu.

İki kişilik kompakt otomobil bir araştırma ürünü olarak tanımlanıyor fakat aynı zamanda Volkswagen’in yakın gelecekte üreteceği modeller hakkında büyük ipuçları taşıyor.

Çok hafif karbonfiber tek...  >>>


Yeni Lexus Mercedes avında

8 Lexus, LS için “dünyanın en iyi otomobili” iddiasında. V8 hibrid, üretim planlarına dahil

MERCEDES TOKYO’DA yeni S-Sınıfı’nı görücüye çıkardıktan sonra, Lexus’un bir yıl sonra piyasaya sürmeyi düşündüğü LS modelini sergilemekten başka çaresi kalmadı.

LF-Sh, üretim versiyonu yeni estetik kalıplar olmadan ama detaylarında eşsiz bir özen gösterilen görünümüyle (buna rağmen kabin içini göremiyoruz) ortaya çıktı.

... 
>>>

Elise ve Exige elden geçiriliyor

8 Güncellenen Touring ve Sport paketleri daha fazla konfor ve performans sunuyor

LOTUS, 2006 YILI İÇİN Elise ve Exige modellerinin konfor ve yeteneklerini artıracak değişiklikler yaptı.

Bu modellerde artık iki Touring, iki de Sport paketi altında toplam dört donanım seçeneği bulunuyor. Touring seçeneği Elise için deri kaplama, Exige içinse deri, süet kaplama ve halı aksesuarlarını sunuyor. Süper Touring a...  >>>


   
 

AUTOCAR Dergisi , Turk Medya Magazin tarafından yayınlanmaktadır.